Team

Een multidisciplinair team van experten, met samen meer dan 200 jaar ervaring op de teller. Dat is Stadim. Onze uitgebreide ervaring en gespecialiseerde kennis zijn onze garantie op een vlotte samenwerking en een goed verloop van uw project.

Philippe Janssens

Philippe Janssens

General Manager – Partner

philippe.janssens@stadim.be
Céline Janssens

Céline Janssens

Partner

celine.janssens@stadim.be
Nicolas Janssens

Nicolas Janssens

Partner

nicolas.janssens@stadim.be
Paul De Wael

Paul De Wael

Partner

paul.de.wael@stadim.be
Katrien Van Grieken

Katrien Van Grieken

Partner

Katrien.van.grieken@stadim.be
Els Willekens

Els Willekens

Administrative assistant

Els.willekens@stadim.be
Aouatif Chaib

Aouatif Chaib

Administrative assistant

Aouatif.chaib@stadim.be
Elke De Wael

Elke De Wael

Valuer-advisor

Elke.de.wael@stadim.be
Toon Lambrechts

Toon Lambrechts

Valuer-advisor

Toon.lambrechts@stadim.be
Natalie Van Overbeke

Natalie Van Overbeke

Valuer-advisor

Natalie.van.overbeke@stadim.be
Sven Haest

Sven Haest

MRE / Valuer-advisor

Sven.haest@stadim.be
Dave Verbist

Dave Verbist

Valuer-advisor / landmeter-expert (LAN 141608)

Dave.verbist@stadim.be
Frederik Boumans

Frederik Boumans

MRE – Ir. Arch.– Valuer-Advisor

frederik.boumans@stadim.be
Yasmin Verwilt

Yasmin Verwilt

Valuer-advisor

Yasmin.verwilt@stadim.be
Nelleke Visser

Nelleke Visser

Valuer-advisor

nelleke.visser@stadim.be
Matisse De Keninck

Matisse De Keninck

Valuer-advisor

matisse.de.keninck@stadim.be
Pieter Staelens

Pieter Staelens

Valuer-advisor

pieter.staelens@stadim.be
Anne Sophie Peltier

Anne-Sophie Peltier

Valuer-advisor

anne-sophie.peltier@stadim.be
Dylan Calluy

Dylan Calluy

Valuer-advisor

dylan.calluy@stadim.be
Janik Deckers

Janik Deckers

Valuer-advisor

janik.deckers@stadim.be
Ellen Piron

Ellen Piron

Valuer-advisor

ellen.piron@stadim.be
Anton Braet

Anton Braet

Valuer-advisor

anton.braet@stadim.be
Annechien-Veulemans

Annechien Veulemans

Valuer – Advisor

Annechien.veulemans@stadim.be
Michiel Van Baelen

Michiel Van Baelen

Valuer – Advisor

Michiel.van.baelen@stadim.be
Charlotte Elewaut

Charlotte Elewaut

Valuer - Advisor

Charlotte.elewaut@stadim.be
Tim Leysen

Tim Leysen

Valuer – Advisor

tim.leysen@stadim.be
Amelie Van Den Broeck

Amelie Van Den Broeck

Office Manager

amelie.van.den.broeck@stadim.be

Gitte De Bruyne

Valuer – Advisor

gitte.de.bruyne@stadim.be

Ilse Haest

Valuer – Advisor

ilse.haest@stadim.be

Tania Robles

Sales assistant

Tania.robles@stadim.be

Leander Asnong

Valuer – Advisor

Leander.asnong@stadim.be

Nathalie Berges

Valuer-Advisor

Nathalie.berges@stadim.be